Míša-životopis

3. června 2007 v 12:12 |  Míša Nosková
Míša Nosková se nejprve v soutěži Česko hledá SuperStar 2004 dostala jen do druhého kola pořádaného v Brně. Kde u poroty skončila s odůvodněním, že její výraz předčil její zpěv. Nicméně v soutěži Česko hledá SuperStar 2005 již zpěv dohnala na úroveň výrazu a postoupila až do finále.
Krásná a temperamentní 22 letá studentka má stejně tak živelný idol Tinu Turner. Do bojů této soutěže se vydala proto, jelikož zpívání miluje a je to její život. "Zpívat budu vždycky od srdíčka." Ráda si poslechne téměř všechno, ale při tónech dechovky, se raději vzdálí z doslechu. Baví ji pohyb všeho druhu, hlavně snowboard. Dělám tanec a tae-bo. Radost Míše také uděláte nejspíš skleničkou dobrého vína, ale si pochutná i na jogurtu s müsli. Osobností se kterou by se ráda setkala by byl herec "Keen Reevs."
Michaela studuje muzikálové herectví na JAMU v Brně.
Míša Nosková má otevřenou bezprostřední velmi přátelskou povahu. Na pódiu se pohybuje jako doma a úsměv na tváři je její přirozenost.
Michaela umí velmi dobře zpívat, přirozeně se pohybuje a vypadá velmi dobře. Nepochybně se tedy uplatní i kdyby soutěž nevyhrála.
Narozena 21.2.1983. Měří 166 cm. Nejraději má porotce Michala Horáčka. Je sběratelka šátků. Její nejoblíbenější barva je oranžová. Přírodní barva vlasů hnědá. Nekouří.Je jedináček. V SuperStar 2004 fandila Veronice Zaňkové. Zpívá od 16 let. Má ráda rock a zvířátka. Nerada šikanu. Její oblíbené skupiny jsou Nirvana, The Offspring. Oblíbený film Snowboarďáci. Oblíbený herec Russel Crowe. Oblíbená herčka Ivana Chýlková. Nejlepší muzikál Phantom of The Opera. Oblíbený muzikál Cats.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama